Lalegül FM

1 Ocak 2017 Pazar

lalegül fm 2005 yılında yayın hayatına başlayan Lalegül FM İstanbul merkezli, Marmara bölgesinde 88.4 frekansıyla yayın yapan bir radyo istasyonudur. Geniş dinleyici kitlesine sahip olan Lalegül FM uydu, internet ve mobil cihazlardan dinleyicilerine ulaşmaktadır. Yayın formatında milli ve manevi değerlere önem veren sohbetler, eğitici ve kültürel programlara yer vermektedir. İstanbul, Sakarya ve Bilecikte 88.4 frekansından, Tekirdağ ve Kocaeli'de 88.3, Balıkesir ve Bandırma'da 91.2, Bursa'da 95.9 frekanslarından, Türksat 4A uydusu üzerinden ise (Frekans 12422 Polarizasyon H (Yatay) Seymbol 30000 Fec 3/4) ayarlarından yayın yapmaktadır.

Rastgele Radyolar

Uyarı

Radyo istasyonları en iyi Google Chrome ve Firefox tarayıcısı ile iyi çalışır. Herhangi bir radyoya tıklandığında yayın otomatik başlamazsa, lütfen başka bir tarayıcıyı deneyin. Sitemizde bulunan radyoların çoğunluğu HTML5 olarak güncellendi, yani Flash Player'a gerek duyulmasa da, lütfen Adobe Flash Player'ı bilgisayarınıza yüklediğinizden emin olun. Eklentiyi yükledikten sonra tarayıcınızı yeniden başlatmayı unutmayın.

Radyolar mobil cihazlarda, Android işletim sisteminde Google Chrome tarayıcısı ile otomatik oynatılmakta ve arka planda, telefon kilit durumunda iken çalışmaktadır. Fakat farklı internet tarayıcısı veya farklı mobil işletim sistemlerinde otomatik çalmaya başlamayabilir bu yüzden oynatıcıda yer alan ok işaretine basarak radyo yayınını başlatabilirsiniz.

Bazı radyo istasyonları her gün 24 saat yayın yapmayabilir veya kendi yayınlarından kaynaklanan sorunlarından dolayı çalışmayabilir.

Eğer uzun süreli olarak herhangi bir radyoda sorun yaşıyorsanız lütfen bunu bize facebook sayfamızdan bildirin.

Keyifli dinlemeler.