Radyo Sevimli FM

1 Ocak 2017 Pazar

Radyo Sevimli FM Radyo Sevimli FM "Türkiye'nin en sevimli radyosu" sloganıyla 2011 yılında Rize'de yayın hayatına başlamış olup bir çok tarzda müzik yayın yapan bir internet radyosudur. Radyo Sevimli FM 7 gün 24 saat Karadeniz müzikleri başta olmak üzere, Pop, Slow, Arabesk ve Türkü tarzında şarkıları da dinleyicilerine buluşturmaktadır. Radyo Sevimli FM resmi sitesi radyosevimli.com ve facebook adresi facebook.com/RadyoSevimliFm.

Rastgele Radyolar

Uyarı

Radyo istasyonları en iyi Google Chrome ve Firefox tarayıcısı ile iyi çalışır. Herhangi bir radyoya tıklandığında yayın otomatik başlamazsa, lütfen başka bir tarayıcıyı deneyin. Sitemizde bulunan radyoların çoğunluğu HTML5 olarak güncellendi, yani Flash Player'a gerek duyulmasa da, lütfen Adobe Flash Player'ı bilgisayarınıza yüklediğinizden emin olun. Eklentiyi yükledikten sonra tarayıcınızı yeniden başlatmayı unutmayın.

Radyolar mobil cihazlarda, Android işletim sisteminde Google Chrome tarayıcısı ile otomatik oynatılmakta ve arka planda, telefon kilit durumunda iken çalışmaktadır. Fakat farklı internet tarayıcısı veya farklı mobil işletim sistemlerinde otomatik çalmaya başlamayabilir bu yüzden oynatıcıda yer alan ok işaretine basarak radyo yayınını başlatabilirsiniz.

Bazı radyo istasyonları her gün 24 saat yayın yapmayabilir veya kendi yayınlarından kaynaklanan sorunlarından dolayı çalışmayabilir.

Eğer uzun süreli olarak herhangi bir radyoda sorun yaşıyorsanız lütfen bunu bize facebook sayfamızdan bildirin.

Keyifli dinlemeler.